Connect with us

Dom

Drzwi antywłamaniowe

Drzwi do mieszkania lub domu stanowią główną ochronę przestrzeni osobistej, dlatego ważne jest, aby mieć pewność, że są one wysokiej jakości i niezawodne. Piękne drzwi wejściowe antywłamaniowe ze specjalnym wzmocnieniem z twardego PVC i stalą 2 mm nie tylko skutecznie chronią dom przed intruzami, ale mają również doskonałe właściwości izolacyjne od hałasu.

Cechy wyróżniające drzwi wejściowe antywłamaniowe

W przeciwieństwie do tradycyjnych rozwiązań, drzwi zewnętrzne antywłamaniowe od producenta PETECKI instalowane w mieszkaniach, domkach lub biurach posiadają praktyczne i pewne wzmocnienia. Zapewniają one, że ościeżnica nie podda się podczas ewentualnego włamania z zamiarem wyrwania drzwi z zawiasów.

Producent zastosował wzmocnienia PCV, które są odporne na niekorzystne warunki pogodowe oraz na środki chemiczne wykorzystywane do czyszczenia zewnętrznej warstwy drzwi. Jest to wytrzymały produkt ze wzmocnionym profilem niepodatny na uszkodzenia mechaniczne. Nowoczesne technologie wykorzystane do produkcji skrzydła drzwiowego w postaci wklejenia panelu warstwowego z blachy aluminiowej 3 mm przeciwdziałają wyważeniu i wypchnięciu drzwi zewnętrznych antywłamaniowych.

Aby spełniały one swoje zadanie, wszystkie stosowane szyby wykonane są z 2 tafli szkła i 4 warstw folii (klasa P4). Są to wysokiej, jakości bezpieczne szyby antywłamaniowe gwarantujące zabezpieczenie przed wejściem nieupoważnionych osób i zniszczeniem drzwi. Ważnym ich elementem są zawiasy posiadające zwiększoną wytrzymałość, wyposażone w bolce i tuleje łożyskowe, dzięki czemu utrzymają skrzydło do 120 kg. Stal nierdzewna i teflon nie ulegnie pęknięciu przy próbach włamania z użyciem śrubokręta, klina czy innych przedmiotów.

Korzyści z zakupu drzwi wejściowych antywłamaniowych PETECKI

Poszukując wysokiej, jakości, niezawodnych, antywłamaniowych drzwi wejściowych, optymalnym wyborem będą produkty tego producenta, ponieważ wyróżniają się one trwałymi zabezpieczeniami. Wykorzystanie profilu Veka SoftLine 82 i wypełnienia wsadowego Veyna, a także cztero- kieszeniowej zasuwnicy hakowej gwarantuje jedyne w swoim rodzaju przeciwdziałanie wszelkim próbom włamania do domu. Zostało to potwierdzone certyfikatem w klasie RC2.

Stanowią one doskonałą alternatywę dla drzwi wejściowych, co gwarantuje 100% bezpieczeństwa. To także świetny sposób na dekorowanie zewnętrznej części domu lub wejścia do mieszkania. Firma PETECKI produkuje takie drzwi wejściowe w szerokiej gamie odcieni, wzorów, z licznymi opcjami wkładek szklanych, panelowych i ozdobionych okuciem. Projektanci starali się uwzględnić wszystkie możliwe życzenia klientów i opracowali kilka wersji w modnym naturalnym kolorze drewna, odcieniu szarości i czerni.

Podobne wpisy

Copyright © 2021 startingpoint-film.pl